Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

“Van İçin Rock” Konseri 30 Ekim’de Gerçekleşecek


admin@radyobizimfm.com     08-12-16     Magazin     427 Defa Okundu

Van İçin Rock Konseri,Aylin Aslım,Can Bonomo,Demir Demirkan,Duman,Emre Aydın,Feridun Düzağaç,Gece, Gece Yolcuları, Gripin, Haluk Levent, Kurban, Mabel Matiz, Malt,Model, Moğollar, Mor ve Ötesi, Multitap, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Pamela, Redd, TNK, Yüksek Sadakat Moğollar, Redd, Mor ve Ötesi gibi grupların da sahne alacağı “Van için Rock” yardım konserleri, 30 Ekim Pazar günü İstanbul Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek.

Van’da yaşanan büyük depremin ardından, depremden zarar gören yurttaşlara dönük yardımlar devam ediyor. Şimdi de, tanımın rock sanatçıları ve grupları, Vanlılara yardım etmek için konser düzenliyorlar. Konser’in duyurusu şöyle:


 

“23 Ekim günü Van’da meydana gelen deprem sonrası çok sayıda yurttaşımız hayatını kaybetmiş, bir çoğu da evsiz kalmıştır.

Biz müzisyenler olarak, birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olduğu bu ortamda, en iyi yaptığımızı düşündüğümüz şeyle yani ürettiğimiz müziği arkamıza alarak Van’a destek için bir araya geliyoruz.

Onlarca sanatçı ve kurumun koşulsuz olarak katılımıyla gerçekleşecek olan ‘VAN İÇİN ROCK!’ toplu konseri, 30 Ekim 2011 Pazar günü (bu Pazar) Maçka Küçükçiftlik Park’ta yapılacaktır.

DreamTV‘den canlı yayınlanacak olan konserin tüm geliri TÜRK KIZILAY’ı vasıtasıyla “sadece” Van’a aktarılacaktır.

Katılımı Kesinleşen İsimler: 4×4, Aslı, Aylin Aslım, Ayşe Saran- Murder King, Can Bonomo, Cem Köksal, Çilekeş, Demirhan Baylan, Demir Demirkan, Dilemma, Duman, Direc-t, Emre Aydın, Ete Kurttekin, Feridun Düzağaç, Foma, Gece, Gece Yolcuları, Gripin, Haluk Levent, Kurban, Mabel Matiz, Malt, Marsis, Melis Danişmend, Model, Moğollar, Mor ve Ötesi, Multitap, Ogün Sanlısoy, Özge Fışkın, Pamela, Redd, TNK, Yüksek Sadakat.”

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Victoria's Secret Artık Türkiye'de başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Şuanda 18 ziyaretçi çevrimiçi
9 ziyaretçi, 9 robot, 0 üye
Tüm zamanlar: 391 de 03-06-2020 09:35 pm
Bugünkü Maksimum Ziyaretçi Sayısı: 26 de 12:00 pm
Bu ay: 45 de 06-01-2021 03:08 pm
Bu yıl: 74 de 05-25-2021 11:43 am