Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu


admin@radyobizimfm.com     11-12-16     Sinema     508 Defa Okundu

Hızlı ve Öfkeli 5, Hızlı ve Öfkeli 5 Rio Soygunu,Vin Diesel,  Eva Mendes,  Paul WalkerYapım: 2011 ABD
Tür: Aksiyon,  Dram,  Gerilim,  Macera,  Polisiye,  Suç
Yönetmen: Justin Lin
Oyuncular: Vin Diesel,  Eva Mendes,  Paul Walker,  Dwayne Johnson,  Jordana Brewster,  Tyrese Gibson,  Sung Kang,  Ludacris,  Charisma Carpenter,  Elsa Pataky,  Gal Gadot,  Matt Schulze,  Don Omar,  Joaquim de Almeida,  Tego Calderon,  Alimi Ballard,  Alexandra Valentino,  Arlene Santana,  Fernando Chien,  Mark Hicks,  Michael ırby,  Sharon Tay,  Tj Hassan,  Yorgo Constantine
Senaryo: Gary Scott Thompson,  Chris Morgan
Yapımcı: Vin Diesel,  Neal H. Moritz,  Michael Fottrell


Görüntü Yönetmeni: Stephen F. Windon
Müzik: Brian Tyler
Filmin Websitesi: www.fastfivemovie.com
Süre: 2 saat 10 dk
Gösterim Tarihi: 29 Nisan 2011 (Türkiye)
Konusu: Hızlı ve Öfkeli 5’te Vin Diesel ve Paul Walker, hız üstüne kurulu, patlamaya hazır serinin tüm filmlerinden tekrar bir araya gelen yıldızlar kadrosunda başı çekiyor. Bu macerada eski polis Brian O’Conner (Paul Walker), kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto (Vin Diesel) ile ortaklık yapıyor. Dwayne Johnson, en son büyük yarış için geri dönen sevilen isimler, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon ve Don Omar’a katılıyor.

Brian ve Mia Toretto (Brewster), Dom’u özgürlüğüne kavuşturduktan sonra, yetkilileri atlatmak için sınırları geçtiler. Şimdi Rio de Janeiro’nun bir köşesinde ortaya çıkıyorlar. Özgürlüklerini kazanmak için son bir işe asılmak zorundalar. Alışılmadık müttefikler, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirken, onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlar. Ama onların peşine düşen sadece bu iş adamı değil.

İnatçı federal ajan Luke Hobbs (Johnson) asla hedefini kaçırmıyor. Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyon başlatıyor. Şimdi Hobbs, başka biri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorunda.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Thor - 3D başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Şuanda 20 ziyaretçi çevrimiçi
9 ziyaretçi, 11 robot, 0 üye
Tüm zamanlar: 391 de 03-06-2020 09:35 pm
Bugünkü Maksimum Ziyaretçi Sayısı: 26 de 12:00 am
Bu ay: 77 de 09-20-2021 04:07 am
Bu yıl: 293 de 07-14-2021 02:55 am