Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Harun Kolçak – Yeniden Doğuyorum (2012)


admin@radyobizimfm.com     08-12-16     Müzik     401 Defa Okundu

Harun Kolçak Yeniden Doğuyorum,Esen Entertainment,Fatih Erdemci, Garo Mafyan, Mert Ekren, Furkan Işıldar,Mert Ekren,İskender Paydaş,aysel gürel Pop müziğin başarılı yorumcusu Harun Kolçak, yeni albümü “Yeniden Doğuyorum” ile uzun süren sessizliğini bozuyor. Bu albümün kendisi için çok özel bir yere sahip olduğunu söyleyen Harun Kolçak, yıllardır biriktirdiği tüm duyguları bu albüme yansıttığını ve yaşadıklarının kendisine unutulmaz şarkılar halinde geri döndüğünü belirtiyor.

Altı yıldır albüm çalışması yapmayan Harun Kolçak, “Yeniden Doğuyorum” isimli albümüyle sevenlerine geri dönüyor. “Bahanem Yok” adlı şarkıyla çıkış yapmaya hazırlanan Harun Kolçak, yeni albümüyle birlikte hayatında yeni bir döneme girdiğini belirtiyor. Yaşadığı rahatsızlıklardan sonra sağlığına kavuşan ve bu süreçte yaşadıklarını şarkılara döken Harun Kolçak, “Yeniden Doğuyorum” adını verdiği albümünü annesine hediye ediyor.


Esen Entertainment etiketiyle sunulacak albümde, Harun Kolçak’ın söz ve bestelerinin dışında; Fatih Erdemci, Garo Mafyan, Mert Ekren, Furkan Işıldar gibi müzisyenlerin de imzaları bulunuyor. Düzenlemelerin Tufan Taş, Mert Ekren ve İskender Paydaş’a ait olduğu albümün sürprizi ise şarkılardan birinin sözünün Aysel Gürel’e ait olması.

Albüm fotoğrafları için Fatih Demir’e poz veren Harun Kolçak, bu çalışmayla birlikte kendisini özleyenleri sevindirecek bir çalışmaya imza attıklarını belirtiyor. Kolçak, “Yeniden Doğuyorum albümü hem naif ve samimi hem de çok güçlü şarkılarla dolu; çok özel bir albüm oldu. İlk albümüm gibi kokuyor. Beni sevenler bu albümde ilk şarkılarımın tadını alacak” diyor.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Emre Aydın- Beni Biraz Böyle Hatırla (2012) başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Şuanda 18 ziyaretçi çevrimiçi
7 ziyaretçi, 11 robot, 0 üye
Tüm zamanlar: 391 de 03-06-2020 09:35 pm
Bugünkü Maksimum Ziyaretçi Sayısı: 26 de 12:00 pm
Bu ay: 45 de 06-01-2021 03:08 pm
Bu yıl: 74 de 05-25-2021 11:43 am