Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ Yeniden Aynı Dizide Mi?


admin@radyobizimfm.com     08-12-16     Magazin     450 Defa Okundu

Beren Saat,Kıvanç Tatlıtuğ,Starlounge,bihter,behlülStarlounge okuyucularının oylarıyla düzenlenen “Beren ile Kıvanç’ı birlikte yeni rollerde görmek ister miydiniz?” anketi sonucunda oy veren Starlounge okuyucularının %77’si “Evet!” dedi.

“Aşk-ı Memnu” dizisinde gizli aşk yaşayan çifti oynayan iki başarılı oyuncuyu tekrar bir arada görmek isteyenlere bir müjde: Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ televizyon ekranlarında tekrar birlikte görünmeye başladılar.


Rol aldıkları dizilerle reyting rekorları kıran Bihter (Beren Saat) ve Behlül (Kıvanç Tatlıtuğ) yine ekranlarda bir arada olacak gibi görünüyor. Çünkü geçtiğimiz yıl bir çerez reklamlarında oynayan Beren Saat, çok başarılı bulunduğu için bu yıl da anlaşması uzatılarak ekranlarda tekrar görünmeye başladı.Geçtiğimiz ay bir içecek markası ile reklam anlaşması yapan Kıvanç Tatlıtuğ ise her gün televizyonda ekranlardan milyonlarca hayranları ile buluşuyor.

Eleştirmenlerin ve pazarlama ile ilgili otoritelerin yorumları, kısa bir süre sonra aynı reklamda bu kez Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yan yana oynayabileceği yönünde.

Benzer Konular:

Britney Spears Küllerinden Yeniden Doğdu
Yerli Desperate Housewifes Geliyor
Miley Cyrus Yine Gündemde
Karolina Kurkova Kocasını Facebook’ta Bulmuş

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan 2011 Bodrum Plaj Sezonu Açıldı başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Şuanda 17 ziyaretçi çevrimiçi
6 ziyaretçi, 11 robot, 0 üye
Tüm zamanlar: 391 de 03-06-2020 09:35 pm
Bugünkü Maksimum Ziyaretçi Sayısı: 26 de 12:00 pm
Bu ay: 45 de 06-01-2021 03:08 pm
Bu yıl: 74 de 05-25-2021 11:43 am