Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Antivirus Programları


Asya Asya     02-02-17     Önerilenler, Programlar     2017 Defa Okundu

Malwarebytes Anti-Malware2.2.1.1043

Zararlı yazılımları bulun ve yok edin

Malwarebytes Anti-Malware, bilgisayarınızı tehditler ve zararlı yazılımlar için tarayacak olan, tanınmış ve güvenilir bir güvenlik uygulamasıdır.

The Malwarebytes Anti-Malware tanımları sürekli olarak güncellenmektedir, bunun sayesinde her zaman için tam anlamıyla korunmuş olacaksınız. Güncellemeler, kişisel bilgisayarınızı anlık olarak yavaşlatabilir, ama bu onu güncel tutmaya değer. Ayrıca güncellemelerin otomatik olarak yapılmasına izin verebilirsiniz, bu size diğer işlerle ilgilenmeniz için fırsat yaratır.

Malwarebytes Anti-Malware ne yapar?

Malwarebytes Anti-Malware, gerçek zamanlı koruma sunmaz, ama makinenizi istediğiniz zaman taratabilirsiniz. Ücretsiz sürümde iki tarama ayarı bulunmaktadır – Tam ve Hızlı. Eğer Malwarebytes bir bulaşma algılarsa, sizi uyarır ve sonrasında siz nasıl bir adım uygulanacağına karar verebilirsiniz – ya da kararı uygulamanın kendisine bırakabilirsiniz. Ayrıca bir Yoksayma listesi özelliği de bulunmaktadır, bunun sayesinde program, eğer böyle bir liste varsa, hangi dosyaları atlaması gerektiğini bilecektir. Program aynı zamanda riskli olduğu bilinen web sayfalarını da engellemektedir.

Programın performansı nasıl?

Malwarebytes Anti-Malware çok güvenilir bir üründür. İçerik menüsü bütünleştirme ve (yukarıdaki videoda tanıtıldığı gibi) FileASSASSIN adı verilen kilitli dosya silme aracı gibi bazı kullanışlı ek özellikler de içermektedir. Yine de, eğer bir bulaşmadan şüpheleniyorsanız, programı çalıştırmayı hatırlamak zorundasınız – gerçek zamanlı koruma istiyorsanız, Malwarebytes Anti-Malware lisansı için para ödemeniz gerekecek.

Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan RadyoBizimFM Yılbaşı başlıklı bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
Şuanda 23 ziyaretçi çevrimiçi
7 ziyaretçi, 16 robot, 0 üye
Tüm zamanlar: 391 de 03-06-2020 09:35 pm
Bugünkü Maksimum Ziyaretçi Sayısı: 31 de 06:37 pm
Bu ay: 75 de 11-14-2022 12:54 am
Bu yıl: 153 de 10-06-2022 04:53 pm